Profesjonalne naklejki2018-11-07T10:28:40+00:00

Bądź innowacyjny!

Prześlij nam swój projekt, bądź zleć go nam,
a wykonamy dla Ciebie unikalne i profesjonalne
naklejki do wszelkiego zastosowania.

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze produkty

Poniżej prezentujemy listę produktów zakresie wydruku naklejek.

Naklejki te odporne są na wszystkie warunki atmosferyczne (deszcz, słońce, mróz), a także na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne (po zastosowaniu laminatu). Standardowa wytrzymałość 3 lata, po zastosowaniu laminatu do 5 lat. Druk na podłożu foliowym, zadruk kolorowy, dowolny kształt.

Najczęściej wybierane i zarazem najtańsze rozwiązanie. Naklejki papierowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Są one wybierane przez Klientów nie tylko ze względu na korzystną cenę, ale także na ich uniwersalne zastosowanie.
Podłoże foliowe, przezroczyste, zadruk kolorowy + biały. Naklejki wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne (po zastosowaniu laminatu). Wytrzymałość po zastosowaniu laminatu do 5 lat. Naklejki mogą mieć dowolny kształt.
Naklejki die-cut są wycięte dokładnie wg Twojego projektu. Wykonana są z trwałej folii z laminatem chroniącym nalepki przed zarysowaniami, deszczem i światłem słonecznym. Naklejki świetnie się prezentują i dzięki temu idealnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy.

Nalepki wypukłe 3D to sposób na stylowe znakowanie maszyn i urządzeń z całej branży małego i dużego AGD. Nalepki 3D sprawdzą się również w promocji i reklamie oraz do prezentacji danych kontaktowych. Nawet najprostsze projekty prezentują się elegancko.

Vlepki drukowane są na półbłyszczącym papierze samoprzylepnym nacinanym od tyłu, co ułatwia odklejanie. Ponadto mogą zostać uszlachetnione laminatem. Vlepki są cięte na pojedyncze sztuki, mają kształt prostokątny.
Naklejki foliowe srebrne chromowe błyszczące, dzięki którym podniesiesz prestiż swoich produktów. Naklejki dedykowane na różne maszyny i urządzenia do prezentowania logo, gwarancji, certyfikatów.
Naklejki przy próbie odklejenia kruszą się – nie ma możliwości odklejenia plomby w całości. Produkt drukowany na białej folii winylowej o grubość 55 µm; materiał jest odporny na działanie chemikaliów oraz wysokie i niskie temperatury. Plomba nadaje się do aplikacji na większości materiałów.
Naklejki wewnętrzne (FrontStick) z nadrukiem po stronie kleju. Naklejki idealnie sprawdzają się do naklejania na szklane drzwi, w samochodach lub witrynach sklepowych. Dzięki naklejeniu od wewnątrz mamy bezpieczeństwo, że nikt ich nie uszkodzi oraz nie usunie.
To najprostszy sposób na dodanie stylu w sklepie lub biurze. Każda grafika podłogowa wykonana jest na samoprzylepnym podłożu, które po czasie można bez problemów usunąć.

Nie znalazłeś produktu

Skontaktuj się z nami

Gwarantujemy 100% satysfakcji ze współpracy z nami

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi i produkty były zawsze na najwyższym poziomie.

x

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Akceptuję Nie akceptuję Polityka Prywatności