FAQ – Profesjonalna obsługa WordPress – Monstero2018-11-07T10:53:11+00:00

Zdobądź wiedzę!

Masz pytania, my mamy gotowe odpowiedzi.

pytania ogólne
pytania techniczne

Pytania ogólne

W jaki sposób mogę dokonać płatności za projekt?2018-04-26T15:32:52+00:00

Po zakończeniu realizacji projektu otrzymasz od nas podsumowanie (raport w przypadku usług związanych z obsługą stron internetowych) oraz fakturę VAT, zawierającą wszelkie informacje dotyczące płatności.

Czy mogę wprowadzić zmiany w czasie realizacji projektu?2018-04-26T15:32:56+00:00

Oczywiście, jeżeli nie są to zmiany kluczowe, a raczej uzupełniające to wystarczy przesłać do nas wszelkie informacje drogą mailową. W przypadku jeżeli jest to zmiana kluczowych punktów w projekcie to należy pamiętać, że może się to wiązać z dodatkowymi kosztami.

Jak powinienem wypełnić formularz zamówienia?2018-07-16T19:11:53+00:00

Należy przejść na stronę formularza zamówień i postępować zgodnie ze wskazówkami, które pojawią się w formularzu. Aby przygotować zlecenie niezbędne nam są wszelkie informacje na temat projektu. Jeżeli projekt ma dotyczyć istniejącej strony internetowej to z pewnością niezbędne będzie podanie adresu ww strony oraz dokładny opis wymagań. Jeżeli ma to być projekt graficzny to można przesłać wszelkie grafiki, rysunki itp. co pozwoli zobrazować projekt. Generalnie, czym więcej informacji tym szybciej rozpoczniemy prace.

Jak zlecić projekt do realizacji?2018-04-26T15:33:04+00:00

Wypełnij darmowe zgłoszenie zamówienia, podając w nim jak najwięcej informacji dotyczących Twojego projektu i czekaj na naszą odpowiedź. Odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia (pracujemy od pn do pt w godzinach 9:00 – 17:00). W odpowiedzi od nas otrzymasz wszelkie informacje dotyczące rozpoczęcia realizacji Twojego projektu.

Jaki projekt mogę Wam zlecić?2018-04-26T15:33:09+00:00

Zajmujemy się kompleksową obsługą stron internetowych, w szczególności tych opartych o system WordPress. Tak więc w zakresie stron www, oferujemy:

 • Projektowanie oraz wdrażanie stron w oparciu o WordPress
 • Administracja oraz moderacja stron
 •  Implementacja na stronie dodatkowych narzędzi
 • Optymalizacja / SEO / Bezpieczeństwo i ochrona
 • Migracja strony
 • oraz inne usługi nie wymienione powyżej

W zakresie grafiki natomiast służymy profesjonalną ręką i okiem w kwestii:

 • Projektowania identyfikacji wizualnej
 • Profesjonalnego projektowania na potrzeby druku
 • Wizualizacji produktowej
 • Typografii
 • oraz innych zadań związanych z szeroko pojętą grafiką komputerową

Więcej informacji na temat naszych usług znajdziesz tutaj.

Czy do współpracy wymagana jest jakakolwiek umowa?2018-04-26T15:33:14+00:00

Nie, nie zobowiązujemy do podpisywania umów. Polegamy na zleceniach, które przesyłamy drogą mailową, a następnie oczekujemy jedynie akceptacji zlecenia oraz wszelkich kosztów z nim związanych.

Pytania techniczne

Moja strona działa bardzo wolno.2018-04-26T16:16:26+00:00

Jest wiele przyczyn, które mogą wpływać na szybkość działania strony. Może to być np.:

 • Zbyt wolne działanie serwera na którym znajduje się strona (ograniczenia zasobów serwera)
 • Wzrost ilości użytkowników na stronie
 • Błędy w kodzie strony
 • Brak optymalizacji grafik na stronie
 • Błędy strukturalne strony
 • Brak aktualizacji systemy strony, lub dodatkowych narzędzi
 • Nieprawidłowa konfiguracja
 • Brak narzędzi wspierających optymalizację strony
 • i inne…

Złóż zamówienie, a znajdziemy przyczynę i znacznie zwiększymy szybkość działania Twojej strony.

Moja strona wyświetla się jako niebezpieczna!2018-04-26T16:16:31+00:00

Nie ma problemu. Złóż zamówienie, podaj nam adres Twojej strony internetowej oraz zaznacz priorytet projektu jako “Super pilny”, abyśmy mogli usunąć usterkę najszybciej jak to możliwe. Sprawdzimy co było przyczyną tego, że strona zaczęła być postrzegana jako niebezpieczna, a następnie dokonamy niezbędnych zadań w celu przywrócenia prawidłowego stanu strony.

Czy możecie administrować moją stronę?2018-04-26T16:16:36+00:00

Jak najbardziej! W celu zapewnienia jak najlepszej opieki dla Twojej strony przeniesiemy ją na nasz serwer, gdzie będziemy mieli ją pod kontrolą 24/7, a przy tym zyskasz szereg dodatkowych usprawnień jak np. darmowy certyfikat SSL, brak ograniczeń związanych z szybkością serwera, pełną optymalizację strony oraz wiele innych usług, które otrzymasz wraz ze zleceniem.

Jak pozycjonujecie strony?2018-04-26T16:16:40+00:00

Usługę SEO opieramy o 2 opcje:

 • Pojedynczego zlecenia

W ramach, którego sprawdzamy całą strukturę strony pod kątem pozycjonowania oraz jej wyświetlania w wyszukiwarkach internetowych. Następnie wprowadzamy niezbędne poprawki oraz wdrażamy narzędzia usprawniające. W zależności od wymagań strony oraz ustaleń na poziomie omawiania szczegółów zlecenia dokonujemy wszelkich zabiegów jednorazowych, które wpływają na pozycjonowanie strony.

 • Stałej współpracy

Podczas stałej współpracy, na bieżąco monitorujemy zachowania strony w wyszukiwarkach, dopasowujemy stronę do obecnych trendów, badamy optymalizację oraz systematycznie dopisujemy treści, które są przyjazne dla SEO. Dodatkowo wykonujemy szereg zadań oraz wdrożeń, które są niezbędne dla prawidłowego pozycjonowania strony w wyszukiwarkach.

Na czym polega optymalizacja strony?2018-04-26T15:41:44+00:00

Jeżeli odczuwasz, że Twoja strona nie działa prawidłowo, lub dostajesz takie sygnały od jej użytkowników, to należy sprawdzić czy strona działa prawidłowo. Wykonujemy szereg testów, aby sprawdzić dokładnie funkcjonowanie strony oraz znaleźć gdzie leży ewentualny problem, lub czy strona została prawidłowo skonfigurowana. Dokonujemy optymalizacji na poziomie kodu, treści na stronie, grafik oraz wszelkich aspektów jej funkcjonowania, jak choćby serwer na którym się znajduje.

x

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Akceptuję Nie akceptuję Polityka Prywatności